33
Przystanek:
GORZYCE, DPS
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:15
p
07:15
p
08:15
p
09:40
11:50
13:50
15:10
16:08
17:40
19:25
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
07:15
08:15
09:40
11:50
13:50
15:10
17:40
19:25
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.