33
Przystanek:
GORZYCE, I
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:23
p
07:23
p
07:45
T
a
08:23
p
09:48
11:58
13:38
15:28
16:21
17:28
19:28
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:23
08:23
09:48
11:58
13:38
15:28
17:28
19:28
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
a
− doładowanie PKS-karty dla uczniów szkół podstawowych u kierowcy
T
− kurs do: TURZA ŚLĄSKA, LIGONIA SZKOŁA