33
Przystanek:
GORZYCE, BOGUMIŃSKA BASEN
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:17
p
07:17
p
08:17
p
09:42
11:52
13:32
15:22
16:15
17:22
19:22
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:17
08:17
09:42
11:52
13:32
15:22
17:22
19:22
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.