32
Przystanek:
GORZYCE, WYZWOLENIA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:08
p
07:03
p
08:08
p
09:23
10:48
14:08
P
18:53
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
06:08
08:08
10:48
14:08
P
18:53
P
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
P
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP