32
Przystanek:
GORZYCE, URZĄD GMINY
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:12
p
07:02
p
08:12
p
10:57
14:57
X
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej oprócz świąt
08:12
p
10:57
14:57
X
Objaśnienia:
p
− kurs skomunikowany w kierunku szkół ZSP, ZST, PCKZiU - przesiadka na dworcu autobusowym w Wodzisławiu Śl.
X
− kurs z pominięciem: PODBUCZE, WIEJSKA SKLEP