31
Przystanek:
ROGÓW, WYZWOLENIA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:17
B
15:36
16:36
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA