31
Przystanek:
ROGÓW, CZYŻOWICKA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:21
07:20
08:40
11:55
W
Objaśnienia:
W
− kurs z pominięciem: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY