31
Przystanek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
Kierunek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
06:16
07:15
08:35
11:50
W
Objaśnienia:
W
− kurs z pominięciem: WODZISŁAW ŚLĄSKI, MATUSZCZYKA SKRZYŻOWANIE >> WODZISŁAW ŚLĄSKI, WITOSA DWORZEC KOLEJOWY