31
Przystanek:
WODZISŁAW ŚLĄSKI, CZYŻOWICKA / KARKOSZKA
Kierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LAS
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt
13:07
B
15:26
16:26
Objaśnienia:
B
− kurs do: BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA