Przystanek:
BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWAKierunek:
LUBOMIA, MICKIEWICZA LASOd poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Objaśnienia:
M
− kurs do: LUBOMIA, MICKIEWICZA KOŚCIÓŁ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej oprócz świąt | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |