Przystanek: BEŁSZNICA, RACIBORSKA / WAŁOWA
(gmina: Gorzyce)
34 → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA
34 → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY
07:00 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:00 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:03 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
07:15 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:15 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:35 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
07:43 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
07:55 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
07:55 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
08:08 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
08:15 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
08:15 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
08:38 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
08:55 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
08:55 | 34 | → BLUSZCZÓW, POWSTAŃCÓW / ŚRODKOWA |
09:15 | 34 | → WODZISŁAW ŚLĄSKI, DWORZEC AUTOBUSOWY |
09:48 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
09:48 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
10:08 | 44 | → RYDUŁTOWY, KOPALNIA |
11:48 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |
11:48 | 44 | → GORZYCE, KOŚCIELNA UG |